O nas

Radość z wynikająca z rozwiązywania problemów sprawiła, że zamarzyliśmy o rozpoczęciu tego biznesu.

Kilka słów…

Od zawsze czerpałem czystą radość i satysfakcje, gdy udawało mi się znaleźć remedium na dany problem. Im trudniejsze wyzwanie tym lepiej się czułem, gdy znajdowałem jego rozwiązanie. Szukałem sposobu by rozwijać swoją pasję dotyczącą „kombinowania” i rozwiązanie znalazłem w kodowaniu. Każdy kto napisał chociaż jedną linijkę kodu wie, że wyzwania czekają tam na każdym etapie i trzeba szukać niekiedy naprawdę nieoczywistych pomysłów. Tak to się zaczęło…

Co było potem? No cóż, wykorzystywałem zdobytą wiedzę zarówno w projektach prywatnych jak i tych komercyjnych w pracy. To dzięki temu zdobyłem niezbędną wiedzą dotyczącą stron internetowych i tego jak są one zbudowane. Miałem styczność również z problemami jaki dotykają przedsiębiorców posiadających swoje serwisy.

To właśnie przez chęć rozwiązywania problemów oraz zdobyte doświadczenie powstała firma CatWave. Naszym cele jest pomoc innym ludziom w zarządzaniu ich stronami tak by mogli się skupić na prowadzeniu biznesu, a ich strona WWW już nie spędzała snu z powiek.

cenimy naszych klientów

Zadowolenie klienta jest
podstawą naszych działań